ALLE CATEGORIEËN:
Totaal overzicht
Nieuwe sprekers
Vrouwelijke sprekers
Dagvoorzitters
Olympisch Kampioenen
Sportpresentatoren
Trainers/Coaches
Internationale sprekers
Actieve clinics
Concepten op maat
Demonstraties
   
  Aanvragen

 020-4969171
of bel mij buiten kantooruren
06-48173025
SportsSpeakers.nl
Kijk ook op Kijk ook op Ladiesspeakers SportsSpeakers op twitter
 
zoeken
  Home Aanvragen Videofragmenten Nieuwsbrief Wie zijn wij Contact  
 
   Homepage   

Wieke Dijkstra

Hockeyster


Wieke Dijkstra speelde over de hele Wereld internationale toernooien met het Nederlands Dames hockeyelftal. Als vaste waarde op het middenveld veroverde ze Goud op het EK, WK en de Olympische Spelen in 2008! Haar topsportcarričre heeft haar een unieke kans gegeven om in veel teams en onder veel coaches op topsportniveau te presteren. In haar presentaties vertelt de afgestudeerde HR manager wat u daar van kunt leren.
Wieke Dijkstra aanvragen
testPrint profiel
Wieke Dijkstra
Vorige afbeelding   Volgende afbeelding

Biografie
Inzetbaarheid
Kenmerken
Prestatie
Boeken
Referenties
Video
  Gerelateerde sprekers  
Biografie

Het hockeytalent van Wieke Dijkstra werd al snel onderkend. Vanaf haar veertiende was ze een vaste waarde voor de nationale jeugdteams onder 16, 18 en 21. 2003 was het jaar van haar doorbraak. In dat jaar werd Wieke Dijkstra lid van het eerste team van de Larensche Mixed Hockey Club (waar ze nog steeds actief is) en werd ze voor het eerst geselecteerd voor het Nederlands Dames hockeyelftal.

Het Nederlands team wint sinds 2004 bijna elk toernooi waar het aan deel neemt. Wieke Djikstra behoort tot een lichting zeer getalenteerde hockeysters. Door successen op de diverse EK’s, WK’s en Olympische Spelen heeft Wieke alle denkbare prijzen in de wacht gesleept die internationaal te behalen zijn.

Haar topsportcarričre heeft Wieke van jongs af aan uitstekend weten te combineren met haar maatschappelijke ontwikkeling. Ondanks de vele trainingen bij haar club en bij het Nederlands team heeft Wieke haar Master Strategisch Human Resource Management af weten te ronden.

De ervaringen die Wieke Dijkstra in haar topsportcarričre heeft opgedaan in combinatie met haar opleiding zorgt ervoor dat ze een unieke kijk heeft op organisaties en hun processen. Wieke is met name geďnteresseerd en de werking van teams binnen organisaties. In presentaties koppelt Wieke haar ervaringen aan de situaties die binnen uw organisatie spelen. Uiteraard met de aansprekende voorbeelden van het Nederlands vrouwen hockeyteam!
Inzetbaarheid

Presentaties met als thema’s

- ’Het succes van zelfsturende teams’
- ’De Olympische Spelen, Beijing 2008’
Kenmerken

Communicatief
Doorzettingsvermogen
Sociaal
Teamplayer
Prestaties

Wieke Dijkstra won met het Nederlands team het EK in eigen land (2009), het WK in Spanje (2006), de Champions Trophy in Argentinië (2007) en de Olympische Spelen in Beijing (2008).
Boeken

Referenties

 
  • Floris Jan Bovelander
  • Marc Lammers
  • Roelant Oltmans
  • Tom van ’t Hek
  • Jeroen Delmee
  • Johan Wakkie
  • Mijntje Donners
  • Geert Jan Derikx
  • Minke Booij
  • Elsemieke Havenga
  • Janneke Schopman
  • Jacques Brinkman
  • Fatima Moreira de Melo
  • Naomi van As
  • Ellen Hoog
  • Maurits Hendriks
 
Kijk ook op Kijk ook op Ladiesspeakers SportsSpeakers op twitter
 
 
Home  -   Aanvragen  -   Videofragmenten  -   Nieuwsbrief  -   Wie zijn wij  -   Contact  -   Disclaimer