ALLE CATEGORIEËN:
Totaal overzicht
Nieuwe sprekers
Vrouwelijke sprekers
Dagvoorzitters
Olympisch Kampioenen
Sportpresentatoren
Trainers/Coaches
Internationale sprekers
Actieve clinics
Concepten op maat
Demonstraties
   
  Aanvragen

 020-4969171
of bel mij buiten kantooruren
06-48173025
SportsSpeakers.nl
Kijk ook op Kijk ook op Ladiesspeakers SportsSpeakers op twitter
 
zoeken
  Home Aanvragen Videofragmenten Nieuwsbrief Wie zijn wij Contact  
 
   Zoek een SportsSpeaker   

Luc Krotwaar

Marathonloper


Luc Krotwaar is maarliefst zevenvoudig Nederlands Kampioen op de marathon. Tussen 1997 en 2007 heerste hij op de langste afstand. Tevens is hij een van de weinige beroeps atleten die Nederland rijk is. Zijn ervaringen op de marathon en bij de trainingsstages in Kenia geven Luc Krotwaar een bron aan inspiratie en anekdotes voor boeiende presentaties, clinics en workshops.
Luc Krotwaar aanvragen
testPrint profiel
Luc Krotwaar
Vorige afbeelding   Volgende afbeelding

Biografie
Inzetbaarheid
Kenmerken
Prestatie
Boeken
Referenties
Video
  Gerelateerde sprekers  
Biografie

Luc Krotwaar is een van Nederlands succesvolste hardlopers. Al sinds 1985 loopt hij mee met nationale en internationale topwedstrijden. Bij de Nederlandse en Europese jeugkampioenschappen loopt Luc naar het podium. De echte doorbraak bij de senioren komt in 1994. In dat jaar wordt hij Nederlands Kampioen op 3.000 meter (indoor) en 10.000 meter (outdoor). Eind jaren ’90 begon Luc Krotwaar zich toe te leggen op de halve en hele marathon. Vrijwel meteen is hij succesvol. In 1997 wordt hij voor het eerst Nederlands kampioen op de marathon. Een prestatie die hij in totaal zeven keer zou evenaren. Door zijn prestaties, looptechniek en de vele trainingsstages in Kenia krijgt hij de bijnaam ’De Witte Keniaan’.

In 2004 kwalificeerde Luc Krotwaar zich voor de Olympische Spelen van Athene. Enkele maanden voor de Spelen had hij een goede tijd gelopen tijdens de marathon van Rotterdam. Hij had goede hoop op een mooie klassering tijdens de Spelen in Athene. Echter een kuitblessure tijdens een training in Athene gooide roet in het eten. Ondanks intensieve behandeling bleek een start niet haalbaar. Krotwaar bleef lang in een goede afloop geloven, maar moest zich er uiteindelijk bij neerleggen. Later op het WK in 2005 werd hij 15e. Tijdens het EK in 2006 mistte hij net het podium. Een vierde plaats was het resultaat.

Luc Krotwaar geeft al jaren presentaties waarin hij zijn ervaringen van het marathonlopen koppelt aan het bedrijfsleven. Thema’s die daarbij aan bod kunnen komen zijn: omgaan met tegenslagen, energie management, motivatie en doelen stellen. Daarnaast heeft hij leerzame loopclinics en marathonworkshops. Dit kan eenmalig of structureel. In aanloop naar een businessloop bijvoorbeeld.
Inzetbaarheid

Presentaties
Loopclinics
Marathonworkshops
Coaching
Kenmerken

Prestaties

Zevenvoudig Nederlands Kampioen op de marathon. Daarnaast 4e op het EK in 2006 op de marathon.
Boeken

Referenties

Adidas
 
  • Henk Kraaijenhof
  • Troy Douglas
  • Rutger Smith
  • Ellen van Langen
  • Timothy Beck
  • Gerard Nijboer
  • Jolanda Keizer
  • Marko Koers
 
Kijk ook op Kijk ook op Ladiesspeakers SportsSpeakers op twitter
 
 
Home  -   Aanvragen  -   Videofragmenten  -   Nieuwsbrief  -   Wie zijn wij  -   Contact  -   Disclaimer