ALLE CATEGORIEËN:
Totaal overzicht
Nieuwe sprekers
Vrouwelijke sprekers
Dagvoorzitters
Olympisch Kampioenen
Sportpresentatoren
Trainers/Coaches
Internationale sprekers
Actieve clinics
Concepten op maat
Demonstraties
   
  Aanvragen

 020-4969171
of bel mij buiten kantooruren
06-48173025
SportsSpeakers.nl
Kijk ook op Kijk ook op Ladiesspeakers SportsSpeakers op twitter
 
zoeken
  Home Aanvragen Videofragmenten Nieuwsbrief Wie zijn wij Contact  
 
   Zoek een SportsSpeaker   

Eva de Goede

Hockeyster


Eva de Goede heeft een stormachtig debuut gemaakt in het vrouwenhockey. Zowel voor het Utrechtse Kampong als het Nederlands team is ze een van de sleutelspeelsters. In haar nog prille carrière heeft ze al een Europese titel op zak en een Olympisch Gouden medaille in haar prijzenkast. Toch blijft ze 100% gemotiveerd, kritisch en gefocust.
Eva de Goede aanvragen
testPrint profiel
Eva de Goede
Vorige afbeelding   Volgende afbeelding

Biografie
Inzetbaarheid
Kenmerken
Prestatie
Boeken
Referenties
Video
  Gerelateerde sprekers  
Biografie

Eva de Goede heeft op jonge leeftijd al laten zien van grote waarde voor het Nederlandse vrouwenhockey te kunnen zijn. Ze speelt al enkele jaren in de hoofdklasse bij het Utrechtse Kampong. Echter voordat ze ook maar 1 minuut in de hoofdklasse speelde, maakte ze haar debuut en eerste doelpunt voor het Nederlands team. In juli 2006 was ze namelijk trefzeker tijdens een vriendschappelijk duel tegen India. Inmiddels is Eva de Goede in het Nederlands team een vaste waarde.

Haar goede spel met de kenmerkende versnellingen is niet onopgemerkt gebleven. Velen zien in haar de toekomstig beste hockeyster ter wereld. Ze passeert met veel gemak een tegenstandster en is daardoor in staat om aanvallend een beslissende actie te maken. Vaker als aangever dan als afmaker. In haar jonge carrière heeft Eva de Goede inmiddels al meerdere prijzen gewonnen met het Nederlands team. Zo is ze inmiddels Europees kampioen en heeft ze al een Olympisch Gouden medaille in haar prijzenkast hangen.

Eva de Goede is gedreven, gefocust en enthousiast. Ze wilt elk duel en elke wedstrijd winnen. 100% gemotiveerd om het beste uit zichzelf te halen. Tijdens hockeyclinics verlangt Eva deze inzet van alle deelnemers. Op bevlogen wijze geeft ze tips en enthousiasmeert ze de deelnemers het beste uit zichzelf te halen. Daarnaast is ze inzetbaar voor openingen, (reclame)campagnes en interviews.
Inzetbaarheid

- Hockeyclinics
- Openingen
- Reclamecampagnes
- Interviews
Kenmerken

Prestaties

Eva de Goede won in 2007 de Champions Trophy en in 2008 de Olympische Spelen met het Nederlands team.
Boeken

Referenties

 
  • Floris Jan Bovelander
  • Marc Lammers
  • Roelant Oltmans
  • Tom van ’t Hek
  • Jeroen Delmee
  • Johan Wakkie
  • Mijntje Donners
  • Geert Jan Derikx
  • Minke Booij
  • Elsemieke Havenga
  • Janneke Schopman
  • Jacques Brinkman
  • Fatima Moreira de Melo
  • Naomi van As
  • Ellen Hoog
  • Maurits Hendriks
 
Kijk ook op Kijk ook op Ladiesspeakers SportsSpeakers op twitter
 
 
Home  -   Aanvragen  -   Videofragmenten  -   Nieuwsbrief  -   Wie zijn wij  -   Contact  -   Disclaimer